herbas Klaipėdos lopšelis-darželis ,,RADASTĖLĖ"
Adresas: Galinio Pylimo g. 16A, LT-91232 Klaipėda.
Tel. (8 46) 314 750. El. p.: info@radasteleklaipeda.lt
Įm. kodas 290420760
Įstaigos darbo laikas: I-V 7.30-18.00 val.

 

vaikai

Vykdomi Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Radastėlė“ svetainės atnaujinimo darbai

insert

Korupcijos prevencija

Praneškite apie korupciją


Jei turite faktų ir pastebėjimų, kad įstaigos darbuotojų veiksmuose galima įžvelgti korupcijos požymių arba už Jums suteiktą paslaugą buvo reikalaujama atlygio ar pan., prašome rašyti pranešimus This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., nepamirštant nurodyti galimybės susisiekti su Jumis. Taip pat galite pareikšti savo nuomnę dėl korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymo įstaigoje. Jūsų parašytus pranešimus, pasiūlymus ir atsilėpimus periodiškai tikrins ir svarstys už korupciją atsakingas asmuo.

Atsakinga už korupcijos prevenciją Klaipėdos lopšelyje-darželyje ,,Radastėlė" – Renata Čipkuvienė, tel. (8 46) 410 571, el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Klaipėdos miesto savivaldybės korupcijos prevencijos 2020-2022 metų programa

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Radastėlė" direktoriaus 2014 m. lapkričio 13 d. įsakymas Nr. V-50 ,,Dėl atsakingo asmens skirimo korupcijos prevencijos įgyvendinimui"

 

           Siekiant išskirti įstaigos veiklos sritis, kuriose egzistuoja korupcijos pasireiškimo tikimybė, 2018 m. gruodžio mėnesį vyko anoniminė darbuotojų apklausa. Apklausoje dalyvavę darbuotojai neišskyrė veiklos sričių, kuriose, jų nuomone, egzistuoja korupcija ar yra tokia pasireiškimo tikimybė.

 

(Paskutinį kartą svetainės puslapis atnaujintas 2020-12-21)