herbas Klaipėdos lopšelis-darželis ,,RADASTĖLĖ"
Adresas: Galinio Pylimo g. 16A, LT-91232 Klaipėda.
Tel. (8 46) 314 750. El. p.: info@radasteleklaipeda.lt
Įm. kodas 290420760
Įstaigos darbo laikas: I-V 7.30-18.00 val.

 

vaikai

:

Vykdomi Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Radastėlė“ svetainės atnaujinimo darbai

    Kindergarten "Radastėlė" 

    Klaipeda kindergarten "Radastėlė" - general purpose, artistic-ethnographic direction of education pre-school educational institution. It implemented a quality children's strengths and personalized education, to serve preschool children behavioral needs, security and development.
     Works of 9: 1 early, 6 and 2 pre-school age children. Institution attends children from 1 to 7 years old. They take care of 19 highly qualified teachers. Carrying out various projects, organizing events and in the office.
     Everyone has one purpose - kindergarten should be fun and exciting, it has to get as many impressions and knowledge.

:

insert

 

gelesNaujienosgeles

 

Prašome susipažinti su direktorės Dianos Varkalienės 2020 metų veiklos ataskaita (projektas) ir teikti siūlymus dėl metų veiklos ataskaitos įvertinimo elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. iki 2021-01-29 (skaityti).

(paskelbta 2021-01-20)

 

Dėmesio!

Informuojame, kad Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ grupės „Kaštoniukai“ stabdoma veikla nuo 2020 m. gruodžio 16 d. iki 2020 m. gruodžio 24 d. dėl to, kad asmenys, turėję sąlytį su sergančiu COVID-19 asmeniu, privalo izoliuotis (Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas).

L.-d. ,,Radastėlė" administracija

 

 

padeka 2020 page 001 1

Dėmesio!

Informuojame, kad grupės ,,Vyšnaitės" veiklos stabdymas pratęsiamas iki 2020 m. gruodžio 15 d. (Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas).

 

L.-d. ,,Radastėlė" administracija

 

Dėmesio!

Informuojame, kad Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ grupės „Vyšnaitės“ stabdoma veikla nuo 2020 m. gruodžio 3 d. iki 2020 m. gruodžio 10 d. dėl to, kad asmenys, turėję sąlytį su sergančiu COVID-19 asmeniu, privalo izoliuotis (Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas).

L.-d. ,,Radastėlė" administracija

 

Dėmesio!

Informuojame, kad stabdoma Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Radastėlė" grupės ,,Liepaitės" veikla nuo 2020 m. lapkričio 23 d. iki 2020 m. lapkričio 30 d., grupės „Obelaitės“  veiklos sustabdymas pratęsiamas iki 2020 m. gruodžio 2 d. dėl to, kad asmenys, turėję sąlytį su sergančiu COVID-19 asmeniu, privalo izoliuotis (Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas).

 

 L.-d. ,,Radastėlė" administracija

 

Dėmesio!

Informuojame, kad Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ ikimokyklinio ugdymo grupės „Obelaitės“ stabdoma veikla iki 2020 m. lapkričio 30 d. dėl to, kad asmenys, turėję sąlytį su sergančiu COVID-19 asmeniu, privalo izoliuotis (Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas).

Lopšelio-darželio ,,Radastėlė" administracija

Gerbiami ugdytinių tėveliai,

informuojame, kad Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ ikimokyklinio ugdymo grupės „Liepaitės“ stabdoma veikla iki 2020 m. lapkričio 9 d. dėl to, kad asmenys, turėję sąlytį su sergančiu COVID-19 asmeniu, privalo izoliuotis (Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas).

Lopšelio-darželio ,,Radastėlė" administracija

 

 

 

Gerbiami ugdytinių tėveliai,

           Lopšelio-darželio „Radastėlė“ mokytojai ir darbuotojai sveikina visus su artėjančia Rugsėjo 1-ąja

          Informuojame, kad Rugsėjo 1-ą dieną laukiame vaikučių nuo 7.30 val. iki 8.45 val. Atsakingi darbuotojai pasitiks juos prie vartų, pamatuos temperatūrą ir nuves į žaidimų aikšteles pas grupės mokytojas.

          Visus naujai atvykusius vaikučius iki aikštelės galės palydėti šeimos narys (1 asmuo).

         Primename, kad lydintieji asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo, vengti ilgalaikio kontakto, neturėti užkrečiamųjų ligų požymių.

         Susidariusi situacija riboja tiek mūsų, tiek Jūsų judėjimą įstaigos erdvėse, tačiau svarbiausia – mūsų visų saugumas. Būkime pareigingi, atsakingi ir saugūs!

 

Lopšelio-darželio „Radastėlė“ administracija

 

Rugsėjo 1-ąją vyks „Radastėlės“ grupių vardynos

         Nuo seniausių laikųmedis yra augimo, jėgos, stabilumo ir amžino gyvenimo atsinaujinimo gamtos cikle simbolis. Senovės lietuviai labai gerbė, mylėjo bei savo kiemuose sodino medžius dėl grožio, jaukumo, užuovėjos, pavėsio, apsisaugoti nuo perkūnijos, paukščiams prisivilioti, dėl vaistinių savybių ir net dėl skleidžiamo kvapo. Be praktinės pusės, medžiai buvo sodinami įvairiomis progomis: vestuvių ar gimus vaikui. Pažvelgę į sodybą, iš pasodintų medžių, galima buvo pasakyti, kiek joje auga vaikų. Gimus pirmajam sūnui, buvo sodinamas ąžuolas, antrajam – uosis, trečiajam – beržas, ketvirtajam –klevas. Gimus pirmajai mergaitei buvo sodinama liepa, antrajai – obelis, trečiajai –kriaušė, na o ketvirtajai – vyšnia arba slyva. Pagal medžių chronologiją galima buvo atsekti ne vieną žmonių kartą.

      Lopšelis-darželis „Radastėlė“ gyvuoja jau 65 metus, o jo teritorijoje auga daug įvairių medžių, menančių šios vietos istoriją. Puoselėdami etnografinę ugdymo kryptį, įstaigos bendruomenė nutarė, kad būtų prasminga ugdytinių grupėms suteikti medžių pavadinimus. Rugsėjo 1-ąją, kiekvienoje grupėje vyks vardynų šventė: vaikai susipažins su grupės medžiu, sužinos jo savybes, sodinimo tradicijas, kurs medžių simbolius, išklausys įdomias istorijas ar liaudiškus pasakojimus, daineles.

       Susipažinkite su naujais grupių pavadinimais:

Buvęs grupės pavadinimas Naujas grupės pavadinimas
Vyšnaitės
Boružėlės Obelaitės
Drugeliai Liepaitės
Varpeliai Šermukšniukai
Bitutės Kaštoniukai
Saulutės Kleveliai
Paukšteliai Uosiukai
Lašiukai Berželiai
Pelėdžiukai Ąžuoliukai

 

 Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 29 d. sprendimas Nr. V-1339 ,,Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. V-1116 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ pakeitimo"

 

Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“, esant potencialiai užsikrėtimo koronavirusu (COVID-19) rizikai, darbo organizavimo taisyklės nuo 2020 m. gegužės 18 d.

Vaiko tėvelio/mamos patvirtinimas (rašomas prieš pradedant lankyti darželį nuo 2020 m. gegužės 18 d.)

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimas Nr. V-1116 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“

 

 

Aktuali informacija apie vaikų priėmimą į Klaipėdos miesto ikimokyklines įstaigas karantino metu:

LR Sveikatos apsaugos ministro sprendimas  (rekomendacijos)

Klaipėdos miesto admistracijos direktoriaus įsakymas

Papildomas susitarimas prie Mokymo sutarties

Prašymas priimti vaiką karantino laikotarpiu

 

Aktuali informacija tėvams dėl ikimokyklinių įstaigų darbo 2020 m. vasaros laikotarpiu

KLAIPĖDOS DARŽELIO „RADASTĖLĖ“ MOKYMO NUOTOLINIU BŪDU TAISYKLĖS, GALIOJANČIOS KARANTINO METU

 

Pedagoginės psichologinės tarnybos parengtos rekomendacijos karantino laikotarpiui:

Vaikas karantine
Kaip sumažinti COVID-19 viruso sukeliamą stresą..
Psichologinės rekomendacijos darbui namuose
Trumpos gairės psichologinėi gerovei

Daugiau skaityti  >>čia

 

Gerbiami tėveliai,

informuojame, kad Klaipėdos miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija priėmė sprendimą išimtiniais atvejais, kai vaikų tėvai dirba medicinos bei statutinėse įstaigose ir dėl savo darbo specifikos negali nei dirbti nuotoliniu būdu, nei pasinaudoti laikino nedarbingumo galimybe vaikams prižiūrėti, užtikrinti vaikų priežiūrą jų lankomose įstaigose.

Lopšelis-darželis „Radastėlė“ užtikrins ugdytinių priežiūrą įprastomis darbo valandomis nuo 7.30 iki 18.00. Vaiko maitinimu turi pasirūpinti šeima – įstaigoje turėsime galimybę maistą pašildyti.

Tėveliai, kurių šeimoje yra medikų ar statutinių darbuotojų, prašome apie poreikį palikti vaiką lopšelyje-darželyje „Radastėlė“ pranešti lopšelio-darželio administracijai telefonu 8 46 314 750 arba elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo nuorašas >>spausti čia

svarbus kontaktai452x640

ELGTIS LAUKE640x452

 

Kiek gyvena COVID 19640x452

COVID 19452x640

6zingsniai 640x452

Atmintinė bendruomenei dėl koronaviruso

 Atmintine

 

AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONA VIRUSO!

 

Informacija apie KORONA virusą

Dėl rankų higienos

Rekomendacijos

ŠMSM aktuali informacija

 

 

Read more: Naujienos

Sveikatiada logotipas

zipio cd

Musu darz logotipas

Klaipėdos lopšelis-darželis „Radastėlė“ sukurtas pasveikinimas "Mes tavo vaikai"

Mes tavo vaikai

 

Viso lankėsi

076140
ŠiandienŠiandien8
Šią savaitęŠią savaitę233
Šį mėnesįŠį mėnesį831