herbas Klaipėdos lopšelis-darželis ,,RADASTĖLĖ"
Adresas: Galinio Pylimo g. 16A, LT-91232 Klaipėda.
Tel. (8 46) 314 750. El. p.: info@radasteleklaipeda.lt
Įm. kodas 290420760
Įstaigos darbo laikas: I-V 7.30-18.00 val.

 

vaikai

 

lady bug

Grupėje ,,Boružėlės" dirba:

  • auklėtojos Rita Ronkaitienė ir Dalė Šereikienė
  • auklėtojos padėjėja Gražina Serapinienė

 

 

Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

2017-04-24

            Pavasarį, kai tik skaisčiai nusišypso saulutė „Boružėlių“ grupės lange, vaikučiai kartu su auklėtojomis puošia palangę žalaisiais augalėliais.

            Pradžioje beria sėklytes į žemę, laisto jas, kviečia saulytę kuo dažniau pažvelgti pro langelį, kad sėklytės sušiltų ir sudygtų.

            Vaikai kartu su tėveliais džiaugiasi prasikalusiais moliūgų, pupelių, petražolių daigeliais. Lygina juos pagal storį, dydį, spalvą, nagrinėja jų sandarą.

 

Akimirkos iš „Boružėlių“ grupės ilgalaikio projekto „Seku, seku pasaką“

2016-2017 m. m.

„Boružėlių“ grupėje pasakas vaikams seka auklėtojos Rita Ronkaitienė bei Dalė Šereikienė. Taip ugdytiniai susipažįsta su pasakų įvairove, geba išklausyti, išmoksta naujų žodžių, bando pasakos siužetą imituoti pieštukinėmis lėlytėmis, kurias grupei dovanojo Mėtos mamytė.

Malonu, kad projekte aktyviai dalyvauja ugdytinių mamytės, l.-d. „Radastėlė“ bendruomenės nariai.

 

Boružėlių rudeniniai džiaugsmai l.-d. „Radastėlė“

 2016 m. rugsėjis

Pirma diena „Boružėlių grupėje“

 

ir akimirkos iš rudens gėrybių parodos


gelesgelesgelesgelesgelesgelesgelesgelesgelesgelesgeles

2015-2016 m. m. 

 

Grupės „Boružėlės" projektas „Sustokim, kad pabūti su vaiku“

2016-01-02 – 2016-05-31

Dalyviai: „Boružėlių“ grupės vaikai ir auklėtojos Lilija ir Rita

Jau nuo 2012 metų vykdome projektą „Gamtos pažinimas ir etnografija“, kuriuo vienas iš uždavinių buvo: rengiant įvairius renginius, šventės įtraukti tėvelius  į grupės veiklą, kviesti juos išbandyti save naujose veiklose.

Rengėme tėvelių, senelių vakaronės, kur tėveliai ir senėliai aktyvūs šventės dalyviai, kartu su vaikais- anūkais.

Tėveliai buvo aktyvūs l.-d. „Radastėlė“ įvairių renginių dalyviai, susirado draugų, bendraminčių.    Tėveliai tapo  iniciatyvūs ir siūlo naujų įdėjų. Remiantis jų iniciatyvomis, parengtas naujas projektas.

Sėkmingas bendradarbiavimas su šeima padeda atpažinti vaikų pasiekimus, patyrimą, interesus, kompetencijas ir efektyviai tai naudoti ugdomajame procese.

Vaikai noriai pasakoja įspūdžius iš tėvelių vestų veiklų, tėveliai patys pradėjo siūlyti temas veikloms, kurias norėtų patys pravesti. Tėveliai suprato kaip tai svarbu jų vaikams ir jiems patiems, nustemba pamatę, kiek daug geba jų vaikas, įvertina jų pažangą.

 

Ekologinis projektas „Mano žalioji palangė“

Projekto tema: „Boružėlės augaliukai“

2016-04-14

Dalyviai: „Boružėlių“ grupės vaikai ir auklėtoja Lilija ir Rita

Pavasariniai žalumynai, prieskoninės žolelės, paprasčiausiai sužaliavę svogūnai, salotos, gėlių daiginėliai, augalai džiugina kūną, protą ir sielą.

Taigi, mes „Boružėlių“ grupės vaikai pabandėme įkvėpti pavasarinės dvasios ir grupėje įkūrėme savo Boružėlės augaliukų palangę, prisijungdami prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuoto ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“, kurio tikslas ugdyti jautrumą gamtos grožiui bei norą ir gebėjimus pažinti aplinką, kurti idėjas, įtraukti ikimokyklinukus į praktinę veiklą.  Pavasari atsibudus boružėlė aplanko „Boružėlių“ gr. vaikučius. Vaikučiai ją pakviečia apsigyventi žaliųjų augaliukų palangėje. Papasakojo, kad jie kartu su auklėtoja į žemę bėrė įvairių dydžių ir formų sėklytes. Vaikai domėjosi pro kurios grupės langus daugiausiai pažvelgia saulutė. Tyrinėjo sėklas jas sėjo. Stebėjo, klausinėjo kaip dažnai sėklas reikia laistyti kad jos sudyktų. Vaikai plėtė žinias apie vaistinius augalus, pasakoja iš patirties, kokias vaistažolių arbatas geria ir kodėl. Vėliau savo išaugintus daigus, augalus perkelsime į įkurtą darželio daržą ir rūpinsis.