herbas Klaipėdos lopšelis-darželis ,,RADASTĖLĖ"
Adresas: Galinio Pylimo g. 16A, LT-91232 Klaipėda.
Tel. (8 46) 314 750. El. p.: info@radasteleklaipeda.lt
Įm. kodas 290420760
Įstaigos darbo laikas: I-V 7.30-18.00 val.

 

vaikai

Grupėje ,,Varpeliai" dirba:     animated bell image 0031

  • auklėtojos Ramunė Vintilienė ir Dalė Šereikienė
  • auklėtojos padėjėja Ilona Grigutienė

 

 

 


Ekologinis projektas „Mano žalioji palangė“

Projekto tema: ,,Augalo kelionė"

2016 m. gegužės 8 d.

Pavasaris – gamtos nubudimo ir atgimimo metas. Kad pajaustumėme pavasario dvelksmą savo grupėje, nutarėme sudalyvauti, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Vilniaus universiteto botanikos sodo organizuotame, konkurse „Mano žalioji palangė“. Žaliosios palangės įkūrimo tikslas – supažindinti vaikus su augalų sėjimo, dygimo, augimo, žydėjimo etapais, suteikti žinių, kaip juos prižiūrėti. Palangės kūrimo procese dalyvavo vaikai ir jų tėveliai, kurie parūpino priemonių žaliajai palangei įkurti. Todėl netrukus mūsų grupės saulėtąją pietinę palangę papuošė įvairūs vazonėliai su juose dygstančiais: bazilikais, krapais, žirniais, pomidorais, svogūnais, paprikomis. Pasirodžius pirmiesiems daigeliams į mūsų grupę atkeliavo pavasarinė nuotaika, kuri suteikė daug džiaugsmo vaikams. Vaikai stebėjo augančius augalus, juos prižiūrėjo: pureno žemę, laistė. Užaugę daigeliai iškeliavo toliau augti į darželio „Radastėlė“ daržą.

Projekto dalyviai: „Varpelių“ grupės vaikai ir auklėtoja Liolė.

 

 

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektas „Tarptautinė pagalvių mūšio diena“

2016 m. balandžio 8 d.

 

Klaipėdos l.-d. „Radastėlė“ „Varpelių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Liole dalyvavo 2016-03-01 – 2016-04-15 Klaipėdos l.-d. ,,Dobiliukas organizuotame projekte ,,Tarptautinė pagalvių mūšio diena, kurio tema ,,Nugalėk stresą.

Tarptautinė pagalvių mūšio diena švenčiama pirmąjį balandžio šeštadienį. Šią dieną žmonės susirenka įvairių pasaulio miestų aikštėse ir kaunasi pagalvėmis, kurios nuo kovos virsta plunksnų kamuoliais. Mūšiai rengiami nuo 2008 metų.

,,Varpelių grupės vaikai džiaugsmingai įsitraukė į šią pagalvių mūšio atrakciją. Kiekvienas vaikas atsinešė savo mėgstamą pagalvėlę. Grupėje surengėmė pagalvėlių parodėlę. Kasdieninė, vaikų ugdymui skirta veikla, buvo vykdoma kartu su pagalvėlėmis: miegojome, dainavome, sportavome, šokome ir žaidėme. Vaikai buvo emocingi, smagiai nusiteikę, labiau susidomėję veikla nei įprastai. Ugdytiniai jautėsi saugesni, buvo ramesni, mažiau irzlūs, vaikų miegas buvo saldesnis ir ramesnis. Pagalvių mūšio finalui Patricijos mama, pasiuvo ypatingą pagalvėlę – Zuikutį, pilną saldainių, kurie pagalvių mūšio metu pažiro vaikučiams. Vaikai buvo labai laimingi, šia netikėta staigmena.

Manau, kad vaikui savo pagalvėlės turėjimas būtų puiki priemonė, taikytina adaptaciniu laikotarpiu darželyje.

Kūrybinė savaitė

„Sulaukėme Velykų“

2016-03-29 – 2016-04-01

Dalyviai: „Varpelių“ gr. vaikai ir auklėtoja Liolė

„Varpelių“ grupės vaikučiai ir auklėtoja šventė vaikų Velykėles. Tai švente, puoselėjanti gražias lietuviškas tradicijas. Vaikai darė įvairius darbelius: piešė, spalvino margučius, paukštelius, jais puošė grupės aplinką ir „Velykinį medį“. Įvairiomis technikomis puošė dėlionės – kiaušinio dalį, surado ir įklijavo tam tikroje vietoje ant kiaušinio trafaretą. Vaikai salėje ir grupėje dainavo daineles, žaidė velykinius žaidimus, rideno didelius ir mažus margučius. Lauke vaikus pradžiugino šokoladiniai margučiai.

Kūrybinė savaitė

„Sveikesni gyvenimo įgūdžiai ir įpročiai – sveikesni vaikai“

2016-02-22 – 2016-02-26

Dalyviai: „Varpelių“ gr. vaikai ir auklėtoja Liolė

Mūsų vaikų sveikata yra didžiausias turtas, todėl turime vaikui nuo mažumės formuoti tinkamus maisto, higienos, fizinio aktyvumo ir kitus su sveikata susijusius įgūdžius. Šios savaitės tikslas buvo ugdyti vaikų savarankiškumą, tvarkingumą, atsakingumą, pasitikėjimą savimi, saugumą ir sveikatą. Daug diskutavome apie sveiką mitybą, jos naudą. Vaikai paruošė sveikų produktų stalą, susėdę noriai vaišinosi vaisiais, daržovėmis. Buvo aktyvūs kūno kultūros valandėlių metu.